Welkom op onze DOEdag en Open Huis!

Welkom op onze DOEdag en Open Huis!

DOEdag 

Dit jaar ga je kiezen voor een nieuwe school. We vinden het belangrijk om je een zo goed mogelijk beeld van onze school te geven, zodat je de juiste keuze kunt maken. Op onze Doedag maak je kennis met minilessen van vakken zoals Engels, Mens&Natuur en Mens&Maatschappij. Je doet dat samen met andere leerlingen uit groep 8 van het basisonderwijs. Leerlingen kunnen kennis maken met onze school tijdens minilessen. Ouders ontvangen informatie en hebben de gelegenheid om vragen te stellen. 

Doe-infodag:  woensdag 25 januari 15.00-17.00 minilessen en 16.30-17.00 uur informatie ouders

U kunt zich via deze link aanmelden. 

 

Open Huis

Tijdens het Open Huis op zaterdag 28 januari van 10.00 uur tot 13.00 uur verwelkomen we ouders en leerlingen van groep 8 in onze mooie school. Op onze school ben je welkom met een vmbo basis-, kader- of theoretisch (mavo) advies.
Tijdens deze dag krijg je onder andere informatie over de verschillende vakken, maak je kennis met docenten en krijg je een rondleiding in het schoolgebouw. 

Je kunt alvast een kijkje nemen op  'Kennismaking met 't Venster'. Hier vind je veel informatie en interessante filmpjes.

Theme picker