De Drie Gasthuizen op bezoek

Eén van de dingen waar we trots op zijn op onze school, is onze geweldige grote keuken waar onze leerlingen de lekkerste dingen leren maken. Bij deze keuken hoort ook een restaurant waar de leerlingen leren te serveren en gastvrij te zijn. En niet alleen onze medewerkers profiteren hiervan 😃 .
 

Deze week kwamen de bewoners van De Drie Gasthuizen langs voor een bijzonder uitje. Ze werden getrakteerd op een overheerlijke High tea en de middag werd afgesloten met een bingo! Zij genoten, de leerlingen genoten en de docenten genoten! Wat wil je nog meer 😉


Zou jij ook eens keer met je bedrijf een lekkere lunch, high tea of diner willen komen eten? Neem dan contact op met onze docent mevrouw Tilly de Vries, t.devries@vmbo-venster.nl, en wie weet geniet jij de volgende keer van het heerlijke eten van onze leerlingen.